8.7 C
Athens
3 February,2023
spot_img

Συντριβή Phantom F-4- Μητέρα Τουρούτσικα: «Μας ενώνει o ίδιος πόνος με τη μάνα του Στάθη»

Ανέφερε πως κάποια στιγμή θα επικοινωνήσει με τη μητέρα του Στάθη Τσιτλακίδη για να μιλήσουν κατ’ ιδίαν

Μουντιάλ 2022: Το πρόγραμμα και οι σημερινές μεταδόσεις

Το Μουντιάλ 2022 είναι σε εξέλιξη και οι απανταχού φίλοι του ποδοσφαίρου παρακολουθούν καθημερινά τη μεγάλη διοργάνωση.

Ο ΑΝΤ1, που έχει αποκτήσει τα τηλεοπτικά δικαιώματα του Μουντιάλ, θα μεταδώσει για πρώτη φορά αγώνες Παγκοσμίου Κυπέλλου από τη συχνότητά του. 

Ακολουθεί το πλήρες πρόγραμμα του Μουντιάλ μέχρι και τον τελικό της 18ης Δεκεμβρίου, προκειμένου να κάνετε τα πλάνα σας…

3η αγωνιστική

Τρίτη 29 Νοεμβρίου

  • 17:00 Ισημερινός – Σενεγάλη (1ος όμιλος) – ΑΝΤ1
  • 17:00 Ολλανδία – Κατάρ (1ος όμιλος) – ΑΝΤ1
  • 21:00 Ιράν – ΗΠΑ (2ος όμιλος) – ΑΝΤ1
  • 21:00 Ουαλία – Αγγλία (2ος όμιλος) – ΑΝΤ1

Τετάρτη 30 Νοεμβρίου

  • 17:00 Αυστραλία – Δανία (4ος όμιλος) – ΑΝΤ1
  • 17:00 Τυνησία – Γαλλία (4ος όμιλος) – ΑΝΤ1
  • 21:00 Πολωνία – Αργεντινή (3ος όμιλος) – ΑΝΤ1
  • 21:00 Σαουδική Αραβία – Μεξικό (3ος όμιλος) – ΑΝΤ1

Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου

  • 17:00 Καναδάς – Μαρόκο (6ος όμιλος) – ΑΝΤ1
  • 17:00 Κροατία – Βέλγιο (6ος όμιλος) – ΑΝΤ1
  • 21:00 Ιαπωνία – Ισπανία (5ος όμιλος) – ΑΝΤ1
  • 21:00 Γερμανία – Κόστα Ρίκα (5ος όμιλος) – ΑΝΤ1

Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου

  • 17:00 Γκάνα – Ουρουγουάη (8ος όμιλος) – ΑΝΤ1
  • 17:00 Νότια Κορέα – Πορτογαλία (8ος όμιλος) – ΑΝΤ1
  • 21:00 Σερβία – Ελβετία (7ος όμιλος) – ΑΝΤ1
  • 21:00 Καμερούν – Βραζιλία (7ος όμιλος) – ΑΝΤ1

Φάση των 16

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου

  • 17:00 Νικητής 1ου ομίλου – Δεύτερος 2ου ομίλου (49) ΑΝΤ1
  • 21:00 Νικητής 3ου ομίλου – Δεύτερος 4ου ομίλου (50) ΑΝΤ1

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου

  • 17:00 Νικητής 4ου ομίλου – Δεύτερος 3ου ομίλου (52) ΑΝΤ1
  • 21:00 Νικητής 2ου ομίλου – Δεύτερος 1ου ομίλου (51) ΑΝΤ1

Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου

  • 17:00 Νικητής 5ου ομίλου – Δεύτερος 6ου ομίλου (53) ΑΝΤ1
  • 21:00 Νικητής 7ου ομίλου – Δεύτερος 8ου ομίλου (54) ΑΝΤ1

Τρίτη 6 Δεκεμβρίου

  • 17:00 Νικητής 6ου ομίλου – Δεύτερος 5ου ομίλου (55) ΑΝΤ1
  • 21:00 Νικητής 8ου ομίλου – Δεύτερου 7ου ομίλου (56) ΑΝΤ1

Προημιτελική φάση

Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου

  • 17:00 Νικητής αγώνα 53 – Νικητής αγώνα 54 (58) ΑΝΤ1
  • 21:00 Νικητής αγώνα 49 – Νικητής αγώνα 50 (57) ΑΝΤ1

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου

  • 17:00 Νικητής αγώνα 55- Νικητής αγώνα 56 (60) ΑΝΤ1
  • 21:00 Νικητής αγώνα 51- Νικητής αγώνα 52 (59) ΑΝΤ1

Ημιτελική φάση

Τρίτη 13 Δεκεμβρίου

  • 21:00 Νικητής αγώνα 57 – Νικητής αγώνα 58 ΑΝΤ1

Τετάρτη 14 Δεκεμβρίου

  • 21:00 Νικητής αγώνα 59 – Νικητής αγώνα 60 ΑΝΤ1

Μικρός τελικός

  • Σάββατο 17 Δεκεμβρίου 17:00 – ΑΝΤ1

Τελικός

  • Κυριακή 18 Δεκεμβρίου 17:00 – ΑΝΤ1

πηγή ethnos

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -
150FansLike
36FollowersFollow
367SubscribersSubscribe